Zaproszenia od jakich można rozpocząć planowanie ślubu

Zaproszenia od jakich można rozpoczynać planowanie dnia zaślubin udostępnione są w pracowni Margo & Bees. Są to szczególne wedding invites, bo wykonane zostały samodzielnie. Spersonalizowana papeteria ślubna wpływa na klimat wydarzenia, od początku ukazując jego renomę. Zaproszenia, save the date oraz inne dodatki zostaną dopasowane do motywu wesela. Można personalizować wszystkie wzory i wybarwienia.

Detale na zaproszeniu wyznaczone są indywidualnie z projektantami. Są to: kolory, typ papieru, personalizacja tekstu, nadruki, jak i elementy dekoracyjne. Wzory pośród jakich można wybierać to: rustykalny, roślinny, glam, elegancki, stylizowany na staroświecki, z motywami dostosowanymi do zamiłowań konkretnej pary. Oznacza to, że można mieć szansę na wyszukanie czegoś niebanalnego, abstrahując od tego, czy komukolwiek zależy na mniej albo bardziej formalnych zaproszeniach. Zaproszenia są wykonane z ekologicznego papieru, dlatego zalicza się je do przyjaznych przyrodzie.

Każdy, kto jest zainteresowany taką papeterią na ślub może najpierw zamawiać próbki papeterii ślubnej. W ten sposób sprawdza ich jakość. Bardzo często klienci razem z zaproszeniami zamawiają kartkę z zapisaniem daty oraz kartki z podziękowaniami dla gości. W efekcie można faktycznie rozplanować cały dzień zaślubin. Już przed dniem ślubu będzie mieć się wszystkie elementy dopasowane do motywu wesela. Można wtedy wyjątkowo skoncentrować się na pozostałych przygotowaniach.

Zwłaszcza, że zamówienia w takim miejscu realizowane są błyskawicznie. Do wszystkich zaproszeń dodawana jest koperta. Samodzielnie robione kartki z datą zaślubin prezentują się cudownie. Poza zaproszeniami można zamawiać save the date, przywieszki do prezentów dla gości a także księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełnią dla Nowożeńców w dniu zaślubin. Pewne jest, że kiedy ktoś będzie składać całe zamówienie w tej pracowni to uzyska harmonijny projekt i przygotowania ślubne sprawią mu dużą satysfakcję.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz