Zalety osiedla Konstelacja 2E

Atuty osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, żeby zakupić w tym miejscu apartament. To mieszkania blisko Krakowa, idealnie umiejscowione. Bardzo blisko apartament zielonki znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie opublikowany jest plan osiedla, ceny za apartament i od razu można także dokonać rezerwacji. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są solidne. Ściany zewnętrzne są odpowiednio ocieplone, a konstrukcje takie jak stropy, schody, balkony i balustrady wykonano z wysokiej jakości tworzyw.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu również zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Inne walory związane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma niezbędne instalacje, jakie wpływają nie tylko na praktyczność, ale też i na codzienny komfort. Każda z działek ogrodzona jest panelami. Udostępnione są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogródek jest duży i wyplantowany, czyli można się na nim relaksować. Do wybrania są 4 typy mieszkań, mające powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Pomieszczenia w dwupoziomowych apartamentach zostały zaprojektowane w celu stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy potencjalnym nabywcom.

Zwłaszcza, że można korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamawiać klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie firmy NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Godni zaufania dostawcy to spore udogodnienie i można też zamawiać wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko wybrane z elementów świadczące o nowoczesności osiedla.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz