Zajęcia taneczne dla dorosłych w szkole tańca AD

Zajęcia taneczne dla dorosłych w studio tańca AD to: balet, taniec współczesny z akrobatyką, ballet body, trening tancerza, salsa solo ladies styling, yoga dla dorosłych a także pilates. Każdy z tańców jest dokładnie opisany, w związku z czym nikt nie ma zastrzeżeń na co się decydować. Można także wpisać się na niezobowiązującą lekcję w ramach prezentacji. W wypadku zajęcia z baletu zajęcia przebiegają w grupach.

Można również zapisać się na treningi prowadzone indywidualnie. Instruktorzy zawsze zabiegają o to, aby tok zajęć był przystosowany do kompetencji uczestników. Stale objaśniają także rozterki tancerzy. Można zapisywać się na trenigi dla początkujących albo dla zaawansowanych, zależności od tego, jakie ktoś ma umiejętności. Kadra instruktorów dba o to, by nauka tańca była czymś więcej niż tylko treningiem. Dba o to, żeby każdy miał okazję w tańcu wyrazić siebie.

Szeroka gama zajęć sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie treningi dla siebie. To nie tylko możliwość rozwijania się w tańcu, lecz też budowania nowych relacji z osobami, które mają taką samą pasję. Instruktorzy od pierwszych chwil zabiegają, żeby osoby które pojawiają się na zajęciach stworzyły zaangażowaną społeczność. Studio tańca AD organizuje także cykliczne imprezy. O tym, w jaki sposób to miejsce funkcjonuje można dowiadywać się ze strony internetowej. Cennik usług podany jest na witrynie.

Na zajęcia można umawiać się telefonicznie albo za pomocą formularza zgłoszeniowego. Doświadczeni instruktorzy zadbają, by kursanci czuli się komfortowo. Zajęcia przebiegają w 10 osobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. O tym, co na bieżąco dzieje się w studio tańca AD można dowiadywać się z kategorii Aktualności na stronie. W studio AD odbywają się również treningi dla dzieci: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastyka artystyczna, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yoga oraz trening tancerza. Można w takim razie się tutaj wpisać niezależnie od wieku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz