Wyjście jakie zapewnia nagrywanie oraz streaming ekranu w imponującej rozdzielczości

Action! to rozwiązanie jakie zapewnia nagrywanie i streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości. Jest to nowoczesny program, opracowany w ten sposób, że z jego użyciem wszystko będzie wyglądało doskonale. Zagwarantowane jest bezpieczne nagrywanie, co użytkownicy cenią wyjątkowo. Strumieniowanie w czasie rzeczywistym to kolejna rzecz skupiająca uwagę. Klienci nabywający Action! mogą też wykorzystywać tematyczne nakładki z grafikami i malowanie na ekranie. Wszystko jest użyteczne i zaprezentuje się interesująco. Proponowany program do nagrywania ekranu obsłuży rozmiar o szerokości około 8 000 pikseli. Dostępna jest także funkcja High Dynamic Range.

Nabywcom podoba się rezultat spowolnienia, jaki wykorzystany jest celem otrzymania zdumiewających efektów wizualnych. Można również skorzystać z opcji nagrywania okienek. Wiadomości w temacie oferowanego systemu opublikowane są na stronie. Można też kontaktować się z pracownikami firmy, by dowiedzieć się więcej oraz otrzymać porady, w jaki sposób obsłużyć Action!, aby spełniał on wymagania.

Rozbudowany pod względem technicznym program do odtwarzania, nagrywania i strumieniowania obrazu i dźwięku, czyli nagrywarka ekranu nadaje się równocześnie do zastosowania domowego, jak i w profesjonalnym studio. Funkcjonalny program do nagrywania ekranu i gier w imponującej w dziedzinie HDR jest bezkonkurencyjny. Internauci mają okazję nagrywać pulpit, gry, poradniki z kamerką a także dźwiękiem i mikrofonem. Na bieżąco powstają kolejne aktualizacje tego oprogramowania, wobec czego użytkownik ma sposobność wyszukać to, co spełni jego oczekiwania.

Celem przedsiębiorstwa Mirillis jest to, żeby zmieniać klasyczne komputery w najwyższej jakości cyfrowe maszyny przeznaczone do celów rozrywkowych. I należy przyznać, że cel ten jest osiągnięty, o czym świadczą wyróżnienia branżowe oraz referencje stałych nabywców.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz