Ważna pomoc prawna – radcy prawni czekają na kontakt

W chwili bieżącej narastają liczne problemy z interpretowaniem przepisów prawnych. Wypływa to w głównej mierze z inflacji prawa, a wobec tego wprowadzania non stop nowych zasad oraz regulacji, w pewnych momentach stojącymi w dosadnej sprzeczności z innymi dyrektywami. I tak czasem procedury Urzędów Skarbowych kompletnie nie współbrzmią z możliwościami ustawowymi komorników – przez co efektywna egzekucja jest czasem niemożliwa a w pewnych momentach obywatel zostaje niesłusznie dwukrotnie ukarany. Nie dziwi wobec tego, że odwoływanie się od tak mętnych zapisów i niezrozumiałych kar potrzebuje pokaźnej wiedzy z aspektu prawa – wiedzy, której normalny człowiek nie ma, w następstwie tego oczekuje pomocy państwa lub też chociaż radców prawnych, którzy będą przez państwo w pewnym stopniu utrzymywaniu.

W każdym mieście powinno znajdować się miejsce, w którym parę razy w tygodniu radcy prawni pełnią dyżur i każdy człowiek z ulicy może do nich wstąpić oraz zadać im wszystkie istotne dla siebie zapytania. Czasami już w czasie jednej wizyty rozwiązać wolno wszystkie kłopoty, które wydawały się nie do przeskoczenia.

Oryginalne zapisy w prawie bywają nadzwyczaj zawiłe do zrozumienia czy interpretowania dla nawet najbardziej profesjonalnych i doskonale wykształconych prawników, dlatego warto poprosić o pomoc Monika Ortman – Radca Prawny Gdynia. W sądach dodatkowych instancji również wielokrotnie uchylane czy też zmieniane są wyroki, co jest najlepszym dowodem na to, że nawet sędziowie bywają mocno omylni bądź stronniczy bądź po prostu, błędnie przygotowani do swojego jakże odpowiedzialnego i wpływowego zawodu. Dlatego nikogo nie dziwi, kiedy statystyczny obywatel kompletnie gubi się w gąszczu przeróżnych prawnych regulacji oraz nie jest w stanie skutecznie poradzić sobie nawet z dość prostym na pierwszy rzut oka pismem odwoławczym.

Wobec tego w wielu miastach uruchamiane są punkty, w jakich odpowiednio przygotowani radcy prawni pełnią dyżury w ciągu tygodnia oraz entuzjastycznie pomagają każdemu mającemu prawny dylemat lub kłopot człowiekowi. A nieraz rozwiązanie jest wyjątkowo łatwe i już podczas pierwszej wizyty u takiego radcy pozyskać można konkretne pismo, które potem petent wyłącznie składa w swoim imieniu oraz rozwiązuje sprawę raz na zawsze.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz