Użyteczne skrzynie na piasek i sól

Praktyczne pojemniki na piasek i sól oferuje Europejskie Centrum Innowacyjne. Pojemniki tego typu sprawdzają się w wielu branżach, tam gdzie przechowywany jest lub wykorzystywany każdego dnia piasek. Pojemniki dla klientów mogą zostać wykonane w różnych kolorach, zarówno typowych, jak i dostosowanych stricte do danej marki. Dodatkowo, w wybranych skrzyniach można zastosować przegrody w tych miejscach, gdzie niezbędne jest rozdzielenie piasku od soli albo sorbentu od soli albo piachu.

W niektórych pojemnikach mogą także być uwzględniane otwory do przekazywania piasku, pozwalające na jego pobranie łopatą, bez konieczności otwarcia całego pojemnika. Na wszystkie wózki transportowe i magazynowe Europejskie Centrum Innowacyjne udziela pięć lat gwarancji. Zastosowanie wskazanych pojemników jest kompleksowe. W głównej mierze, ich rolą jest przechowywanie oraz dystrybucja piasku, soli lub sorbentów. Akcesoria tego typu ustawiane są na ulicach, chodnikach a także na parkingach. Skrzynie mogą zostać używane tam, gdzie występuje większy ruch pieszych, przykładowo na: podwórkach, przystankach autobusowych, przystankach tramwajowych, parkingach, a także w pobliżu punktów sprzedaży, przychodni lekarskich, podwórzy, szpitali i pozostałych miejsc publicznych.

Wszystkie skrzynie na piasek i sól wybierane są też do przetrzymywania sorbentu, stosowanego standardowo jako pochłaniacz rozlanych substancji chemicznych do jakich zalicza się ropa naftowa lub paliwa. Z tego powodu pojemniki te można wykorzystywać bez problemu na stacjach paliw. Klienci, którzy chcieliby zakupić hurtową liczbę, muszą skontaktować się z obsługą klienta, żeby ukonkretnić własne zamówienie. Można chociażby do każdego z pojemników zakupić elementy dodatkowe jakimi są: zamki, zasuwy albo specjalne miejsca na łopatę. ECI wie o tym, że klienci mogą mieć dowolne oczekiwania, a więc rozszerza ofertę. I dlatego warto składać zamówienie na praktyczne pojemniki właśnie tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz