Umeblowanie do łazienki, zrobione na indywidualne zamówienie jak i dopasowane do gustu klienta

Meble łazienkowe, wykonane na wymiar oraz dopasowane do gustu klienta oferuje lubelska marka Smok. Prezentowane elementy umeblowania cechuje wysoka jakość wykonania, elegancja, a także estetyczny wygląd. Korpusy dostępnych mebli do łazienki wykonane są z płyty meblowej laminowanej, o adekwatnej grubości.

Ponadto, na życzenie zamawiających mogą być wykorzystane z płyty MDF lakierowanej. Wybrane materiały, wybierane do produkcji mebli łazienkowych są tworzywami najwyższej jakości. Stosowane są certyfikowane zawiasy puszkowe wyprodukowane we Włoszech albo w Austrii. Systemy wysuwania szuflad klienci dopasowują indywidualnie, by stuprocentowo odpowiadały ich przyzwyczajeniom. Podobnie, dobiera się rodzaj blatów oraz pozostałe gadżety łazienkowe. Niezbędne detale ustalane są w czasie konsultacji z projektantami. Na witrynie http://smok.biz.pl/meble-lazienkowe/ można obejrzeć wybrane zamówienia mebli łazienkowych.

Pewne jest, że po wykonaniu mebli przez firmę Smok łazienka stanie się przydomowym azylem. Będzie z jednej strony praktyczna, a z drugiej – przyczyni się do poczucia maksymalnego luksusu. Wykonany na indywidualne zamówienie plan jest znaczący zwłaszcza wówczas, gdy łazienka ma nieszablonowe wymiary. W takiej sytuacji cała powierzchnia zostanie wykorzystana jak trzeba. Opłaca się również sprawdzać całościową ofertę firmy, by mieć meble na indywidualne zamówienie w pozostałych pomieszczeniach.

Elementy umeblowania zawsze przystosowane są do designu i rodzaju pomieszczenia. W rezultacie, można oczekiwać idealnych rezultatów. Długoletnie doświadczenie pracowników umożliwia spełniać oczekiwania klientów. Do wykonywania mebli dopasowane są certyfikowane materiały, gwarantujące niezawodność działania ale też żywotność. Do tego, wszystko dostępne jest w atrakcyjnych cenach. Dzięki umeblowaniu na wymiar można liczyć, że sfera domowa okaże się dopasowana do wymagań domowników.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz