Specjalista z zakresu urologii ze sporym doświadczeniem

Michał Jurasz to specjalista urolog z dużym bagażem zawodowym, jakiemu wszyscy chorzy ufają. Wykonał on już setki operacji urologicznych. Systematycznie precyzyjnie diagnozuje stan zdrowia pacjentów i zajmuje się ich leczeniem.

Stale rozszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie obawia się wdrażać nowoczesnych metod leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Warto zaglądać na witrynę www jego gabinetu, żeby sprawdzić, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma uprawnienia.

Można również wirtualnie albo telefonicznie zapisać się na wizytę. Każdy, kto wymaga specjalistycznej diagnozy lub chce podejmować leczenie u doświadczonego lekarza może nawiązać kontakt z ekspertem za pośrednictwem strony internetowej. Po pierwszej konsultacji ekspert wyznacza dalszy harmonogram leczenia i zadecyduje, czy podjęte zostanie lekarz urolog, czy może inna interwencja. Każdy pacjent jest potraktowany indywidualnie, co pozwala dostosować efektywne techniki leczenia.

Specjalista na bieżąco udziela pacjentom informacji w temacie ich stanu zdrowia oraz o tym, jakie będą kolejne etapy leczenia. Priorytetem dla niego jest dobro chorego, abstrahując od tego, z jaką chorobą konkretna osoba się zgłasza.

Ekspert doskonale wie o tym, że pewne choroby mogą wywołać dyskomfort u chorych i dlatego wyróżnia go empatyczne podejście. W ARCHEUS przyjęci są chorzy ze schorzeniami do jakich wliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnoza, a o ile to potrzebne, pacjenci poddawani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Pacjenci zapisują się także na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz