Skuteczne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało w renomowanym gabinecie Instytut Luisa

Skuteczne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało w renomowanym salonie Instytut Luisa znajdującym się w Sosnowcu sprawiają, że wiele osób zgłasza się dokładnie w to miejsce. Wszystkie zabiegi wykonywane są w obrębie dziedzin jakimi są: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny oraz opalanie natryskowe. Wybrane zabiegi opisywane są pod domeną https://instytutluisa.pl/oferta/laser-frakcyjny-nieablacyjny-emerge/ i już od pierwszego spotkania można spodziewać się, że będzie się potraktowanym przez doświadczonych specjalistów z jak największą uwagą. Oferta jest wszechstronna, a salon bardzo dobrze wyposażony, dlatego można dopasować zabiegi dostosowane do każdego rodzaju skóry.

Na początku odbywa się konsultacja z kosmetologiem, na bazie jakiej zabiegi są następnie dopasowane indywidualnie. Skierować się do Instytutu Luisa mogą klientki oraz klienci: ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, ale też każdą inną. Zabiegi są wykonane przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu. Z tego powodu nie należy się obawiać jakichkolwiek efektów ubocznych.

Kosmetolodzy z Instytutu Luisa uczestniczą w szkoleniach dzięki jakim mogą podnosić swoje kwalifikacje. To umożliwia również zaoferować bogaty wachlarz świadczeń, do jakich używa się najwyższej jakości sprzętów. Poza zabiegami można w dodatku zaopatrywać się w naturalne kosmetyki, żeby kontynuować pielęgnację w domu. Pomogą w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, albo olej z awokado. Po konsultacjach z kosmetologiem produkty dobrane są indywidualnie do konkretnego rodzaju cery. W Instytut Luisa pracują nie tylko eksperci z zakresu kosmetyki, ale też odnowy biologicznej, albo medycyny estetycznej. Co więcej, do dyspozycji klientek pozostają: dermatolog, chirurg a także lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie konsultacje przebiegają w przyjemnej atmosferze, co jest istotne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz