Simsy – atrakcyjna rozrywka dla każdego

Ci, którzy są entuzjastami przeróżnego typu gier komputerowych z całą pewnością prawidłowo wiedzą, na czym bazuje gra „The Sims 4”. Jakim sposobem się okazuje, ta kultowa już gra jest popularna na całym świecie, chociaż jak przypisuje sam jej twórca, początkowo w żadnym wypadku nie miał takiego założenia. Pierwotnie bo gra miała być programem służącym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli konstruować modele do obrazowania ludzi.

Dziś gra „The Sims” jest grą popularną i cenioną, wydawaną przez firmę Maxis. Jeżeli mielibyśmy zakwalifikować ją do jakiegoś jednego typu gier komputerowych, byłoby to zawiłe, wobec tego, iż gra ta nieraz uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Główna część tej kultowej gry pozostała wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co ciekawe, gra ta przenigdy tak de facto nie miała jasno oraz dokładnie zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania dużo zadań, rozpocząwszy od budowy domu aż po prowadzenie życiem poszczególnych Simów – sprawdź na witrynie gta 5 download. Zajęcie to bywa niesłychanie wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy też, jeżeli dodamy, iż gra ta tak naprawdę może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najważniejszych zadań każdego gracza należy przede wszystkim wydawanie poleceń stworzonym przez siebie postaciom (samodzielnie jesteśmy w stanie nadawać im imiona, wybierać kolor skóry lub kolor włosów). Istotne jest w związku z tym to, żeby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i na wypoczynek czy na spożywanie poszczególnych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najważniejszych czynnościach, w owym czasie postacie zachorują, po czym umrą. W tym czasie gra się kończy, jednak bezsprzecznie możemy wprowadzić do gry gruntownie nowych Simów, ponownie przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak oraz jej następne części zdają się bić wszystkie rekordy popularności, a zawdzięczają to w głównej mierze szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest dedykowana. Nie jest ona bowiem tylko i wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Grać mogą w nią przedstawiciele obojga płci oraz z pewnością wszystkim przypadnie do gustu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz