Rzetelna kancelaria adwokacka, w jakiej można skorzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w której można korzystać z usług dotyczących wszystkich dziedzin prawa. Można wobec tego skorzystać ze wsparcia specjalistki, jeśli nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne ukierunkowanie oraz pasja adwokatki przyczyniają się do tego, że w dziedzinie adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. W głównej mierze, jest ona ceniona za efektywność w poradnictwie oraz w rozwiązaniu prawnych zagadnień. Propozycja usług skierowana jest tak samo do klientów indywidualnych, jak i dla firm. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Perfekcyjna znajomość prawa oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich bardzo dobrze reprezentować. Co ważne, jej kancelaria nawiązuje współpracę również ze znanymi kancelariami z całego świata, a więc o ile jakąś sprawę należy rozwiązać poza granicami kraju, to również Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomagać. Klienci indywidualni, jacy zgłoszą się do tej kancelarii mogą liczyć na: poradnictwo prawne, wsparcie w opracowaniu treści licznych umów, pozwów oraz innych pism procesowych.

Głównie, interesanci skorzystają w tym punkcie ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w zakresie udzielania odszkodowań i windykacji należności. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dyscypliny, w jakich można liczyć na wsparcie ekspertki. W dodatku, można oczekiwać, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: przygotowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Jeśli będzie taka konieczność, to w imieniu klientów weźmie udział w negocjacjach różnego typu oraz będzie reprezentować klientów na wokandzie sądowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz