Rodzaje sterydów i innych suplementów

Jeśli gra toczy się o typy węglowodanów to faworyzujemy ich kilka. Są to: cukry łatwe inaczej zwane monosacharydami czy też jednocukrami, dwucukry inaczej disacharydy, trój cukry ( trisacharydy), oligosacharydy oraz wielocukry, czyli polisacharydy. Do disacharydów wliczają się: laktoza, sacharoza, rutynozę, celobiozę i maltozę. Dostarczają ich nam konsumowana trzcina cukrowa buraki cukrowe i melasa. Polisacharydy to natomiast: celuloza, skrobia, glikogen pektyna oraz chityna.

Perfekcyjne ich źródło mieści się w: artykułach zbożowych oraz mącznych, w roślinach strączkowych oraz bulwach warzyw. Do jednocukrów kategoryzujemy: galaktozę fruktozę i glukozę. Wynikają one w człowieczym przewodzie żywnościowym w wyniki podziału dwucukrów, która wolno znaleźć w owocach, mleku oraz warzywach. Omówiony podział istnieje ze względu na przeróżną zawartość cukrów w węglowodanach. Dla organizmu ludzkiego poprawniejsze są węglowodany złożone, ponieważ dostarczają nam więcej energii, albowiem organizm szybciej ją od nich pobiera. Sterydy rodzaju https://sterydy.cc zawierające węglowodany stosują osoby pragnące trwale podwyższyć swoją masę mięśniową i wydolność oddechową organizmu. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla osób ciężko ćwiczących, albowiem takie sterydy wielokrotnie zawierają także taurynę, kreatynę oraz białko i witaminy. Sprawdza się przy braku wolnego czasu na pokarm, albowiem to jest godny podziwu zamiennik każdego posiłku dla sportsmena.

Po prostu zamiast spożyć śniadania zjadamy odżywkę. Nadaje się ona także, jako uzupełnienie strat energetycznych stworzonego przez nas organizmu ludzkiego, gdy już skończyliśmy trening. Takie sterydy są najlepsze dla sportsmenów wytrzymałościowych, jakich trening trwa dłużej aniżeli 60 minut oraz polega oczywiście na trenowaniu kondycji. Sportowcy kultywujący kolarstwo, kajakarstwo, sporty walki i gry zespołowe w trakcie treningu mogą zażywać sterydy carbo. Nie jest to dobry wybór, jeżeli gra toczy się o tych, co trenują tak, by spalić tkankę tłuszczową w swoim organizmie. Wtenczas tacy sportsmeni powinni poniekąd zażywać sterydy typu BCAA z aminokwasami.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz