Renomowany ośrodek wczasowy na terenie Darłowa

Świetne wakacje w Darłowie można sobie zapewnić, podczas gdy zdecydujemy się na to, żeby meldować się na terenie obiektu Leśny Dworek. Mało tego, że można meldować się w przytulnych pokojach na obszarze obiektu, to można też korzystać z pozostałych opcji. W efekcie, niezależnie od tego, jakie gość ma upodobania odnośnie spędzania wolnego czasu, może zdecydować się na nocleg, jaki mu wyjątkowo pasuje.

Można chociażby zdecydować się na wynajmowanie zrobionego z drewna domku letniskowego. To świetna opcja dla rodzin, które planują być oddzielnie od pozostałych. Domki letniskowe w Darłowie znajdują się nad robiącym dobre wrażenie stawem. W każdym domku znajdują się 2 pokoje, plus łazienka z prysznicem. W domkach takich może się pomieścić nawet 5 osobowa rodzina. Domki wyposażone są w: telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz ekwipunek plażowy. Dla turystów udostępniony jest też nieodpłatny dostęp do WiFi. Domki to doskonały pomysł na wakacje z psem. Znajdują się 5 kilometrów od morza, 2 kilometry od centrum Darłowa. Na terenie obiektu Leśny Dworek umieszczone są basen, boisko do gry w piłkę, staw wędkarski oraz siłownia. Oznacza to, że wybierając pokoje darłowo można spędzać czas aktywnie, bez potrzeby szukania rozrywek w innych miejscach. Tuż przy domkach jest las, czyli można wybrać się na eskapady rowerowe oraz piesze, daleko od innych ludzi.

W czarującym domku przy lesie można także meldować się w pokojach na piętrze w obiekcie albo w odrębnym domku nad winiarnią. Noclegi udostępnione są w cenie z wyżywieniem pod postacią bufetu z posiłkami gorącymi a także regionalnymi przetworami oraz wędliną. Dla gości udostępnione są także napoje. Dodatkowo, można zarezerwować noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją. Każdy, kto chciałby spędzać urlop nad morzem, powinien zobaczyć dokładnie tę propozycję. Leśny Dworek Winnica znajduje się kilka kilometrów od centrum Darłowa, wobec czego nie ma potrzeby znajdować się w turystycznym natłoku i wypoczywać w sielskich okolicznościach. To idealne wakacje dla rodzin z dziećmi albo dla osób szukających spokoju. Jako, że na obszarze Leśnego Dworku znajduje się winiarnia, smakosze tego trunku wyszukają w tym miejscu coś dla siebie.br>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz