Rekomendacje związane z wykonaniem makijażu permanentnego

Rekomendacje związane z wykonywaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed wykonaniem zabiegu. W dodatku, można je przejrzeć na witrynie salonu pod adresem www.bosskabeauty.pl i mieć wówczas pewność, że wszystko będzie wykonane dobrze. Najważniejsze jest to, by dobę przed zabiegiem nie przyjmować leków rozrzedzających krew oraz nie pić alkoholu. Przez mniej więcej tydzień po zabiegu miejsce poddane pigmentacji należy traktować bardzo delikatnie. Przez 30 dni nie wolno korzystać z sauny, chodzić na solarium oraz korzystać ze SPA. Wybarwienie pigmentu może stabilizować się nawet 4 tygodnie.

Solidność makijażu będzie wydłużona, o ile będzie stosować się odpowiednie kosmetyki, a zwłaszcza kremy z filtrem ultrafioletowym. W zależności od tego, czy zrobiony jest makijaż permanentny brwi, oczu, bądź ust wskazane są również rekomendacje precyzyjne, o jakich warto pamiętać. Doświadczone kosmetyczki precyzyjnie także powiadomią klientkę o tym, w jakich sytuacjach nie powinna się zdecydować na taki zabieg, przedstawiając wszystkie przeciwwskazania. Panie wiedzą, że oddają się w najlepszą opiekę, gdyż doświadczone ekspertki z zakresu kosmetologii systematycznie sprawdzają trendy w obrębie makijażu i medycyny estetycznej, co potrafią przełożyć na codzienną pracę.

Każda specjalistka przeprowadza zabiegi w przyjaznej i atmosferze, korzystając z sprawdzonego sprzętu, a wszystkie czynności są higieniczne. Najbardziej bogata jest oferta oferta odnosząca się do make upu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi robi się metodą: ombre, cienia lub pudrową. Make up permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Make up permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W studio wykonywane są w kosztach korekty dla wszystkich typów makijaży.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz