Rękawice ochronne, sprzedawane przez firmę HF Safety

Dostosowanie najlepszych ŚOI to specjalność firmy HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, wykazujące odporność na przecięcie, oddziaływanie substancji chemicznych, bądź ciepło.

Ze względu na to, że pracownicy podanej firmy mają duże doświadczenie w zakresie BHP, zawsze posłużą użytecznymi wskazówkami a propos dopasowania właściwych produktów. Podstawowym warunkiem optymalnego dopasowania zaprezentowanych wyrobów z tej grupy jest rozpoznawanie i ocena niebezpieczeństw jakie występują na konkretnych stanowiskach pracowniczych.

Na bazie pozyskanych danych na konkretnych stanowiskach wyznacza się zagrożenia i dokładnie dookreśla zakres i typ ochrony i powiązane z tym minimalne oczekiwania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzenie oczekiwań klienta oraz zrobiony początkowy audyt wykonany w wyznaczonym zakładzie pracy pozwala utworzyć potem specjalistom z HF Safety propozycję handlową stuprocentowo dostosowaną do potrzeb danego kontrahenta. Równocześnie uwzględniane są bieżące przepisy odnoszące się do bezpieczeństwa i higieny pracy.

W wyborze określonych środków znaczenie ma w głównej mierze bezpieczeństwo pracowników, ich komfort podczas wykonywanych obowiązków oraz jakość proponowanych wyrobów. Zaoferowane środki ochrony spełnią obowiązujące normy bezpieczeństwa, a także mają znak jakości CE i stosowne certyfikaty jakości. Często wybierane są przez klientów rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

Poza tym oferowane są też: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także produkty z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci osobiście podejmują decyzję, jakie z wyrobów są im niezbędne w ich miejscu pracy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz