Przewodnik po wyborze idealnego odkurzacza.

Właściwy odkurzacz może ułatwić Ci życie jak żadne inne narzędzie domowe w Twoim arsenale. Są one absolutnie godne Twojej miłości, pod jednym warunkiem: że tak jak w przypadku każdego innego długoterminowego partnera, znajdziesz odpowiednie dopasowanie.

Ach, ciężar obowiązków domowych. Zazwyczaj są one źródłem sporów między partnerami, bo szczerze mówiąc, są do bani. Ale wiecie, co jednocześnie jest do bani, a co nie jest do bani? Odkurzacze.

Kiedyś te głośne, ciężkie, uparte sprzęty należały do najmniej seksownych małych urządzeń domowych. Były irytujące do pchania lub ciągnięcia wokół, do czyszczenia, i były dobre tylko na dywan. Ale już nie. Teraz są to urządzenia, w których można się zakochać po uszy. Dzisiejsze odkurzacze są eleganckie, seksowne, kolorowe i wyposażone w dzwonki i gwizdki, które towarzyszą ich charakterystycznemu warkotowi. Radzą sobie z sierścią, wychwytują alergeny, a nawet potrafią same się opróżnić, gdy Ty jesteś na lunchu.

Choć możesz nie znać wszystkich najlepszych nowych funkcji odkurzacza, jakie są obecnie dostępne, znasz swój typ osobowości i wiesz, czego potrzebujesz od towarzysza sprzątania. Aby ułatwić Ci znalezienie idealnego odpowiednika, zaczęliśmy od tego, aby pomóc Ci znaleźć odkurzacz, który pasuje do Twojego stylu życia. A więc bez dalszych ceregieli: Jaki jest Twój typ osobowości?

Power Player

O Tobie: Lubisz moc koni mechanicznych. Jest coś, co przemawia do Ciebie w brzmieniu silnika, w tym głębokim vroom vroom i poczuciu wykorzystania surowej energii. Chcesz, aby sprzęt był wydajny i dobrze wyglądał. Nie zależy Ci na pracownikach, którzy po prostu to robią; wolisz asertywność i pewność siebie mistrzów w swoim fachu, którzy nie będą marnować Twojego czasu.

O Twoim idealnym odkurzaczu: Jeśli chcesz niefiltrowanej mocy i przefiltrowanego powietrza, to nie bez powodu odkurzacz pionowy jest najlepszym wyborem. Jest tak mocny, że nie mogę go nawet użyć na moim nisko położonym dywanie w jadalni lub w przedpokoju, bo od razu je zbierze. Ale biorąc pod uwagę ilość kurzu i alergenów, które pojawiają się w pojemniku oraz obietnicę nieblaknącego, silnego ssania na zawsze, przekonasz się, że wybaczysz temu wysokowydajnemu, praktycznie samobieżnemu odkurzaczowi dosłownie wszystko. W końcu to nie jego wina, że nie zna swojej własnej siły, prawda?

Pro-Tip: Odkurzacze stojące zwykle oferują 100 watów powietrza – jest to jednostka miary, która pokazuje skuteczność odkurzacza poprzez stosunek mocy wyjściowej i wejściowej ssania.

Pracowita Pszczółka

O tobie: Jesteś zbyt zajęty, aby powiedzieć komukolwiek, jak bardzo jesteś zajęty. Zawsze w ruchu, ledwo masz czas na sen, a tym bardziej na sprzątanie domu. W rzeczywistości, dom jest tylko stacją ładowania dla Ciebie, gdzieś rozbić i naładować między sprawdzania pozycji z niekończącej się listy rzeczy do zrobienia, jak równowagi o to wszystko. Twoim sekretnym życzeniem jest możliwość sklonowania siebie, abyś mógł zrobić więcej.

O idealnym odkurzaczu: Najlepiej sprawdzi się podłączony do sieci, inteligentny robotyczny odkurzacz, który potrafi przewidzieć Twoje potrzeby i nauczyć się zachowań, które pomogą Ci w prowadzeniu intensywnego życia. Jest samoopróżniający się, samoładujący się, sterowany za pomocą aplikacji i wystarczająco inteligentny, aby zapamiętać plan Twojego domu. Jest również łatwy w utrzymaniu dzięki pojemnikowi, który trzeba opróżniać średnio co dwa miesiące, i oferuje spersonalizowane harmonogramy.

Pro-Tip: Większość robo-odkurzaczy po prostu idzie w kierunku, w którym popychają je ich punkty odbicia, co oznacza powtarzające się i pominięte miejsca. Uaktualnienie do wersji z czujnikiem laserowym lub optycznym pomoże Ci w pełni wykorzystać każdą minutę czasu pracy baterii i jest warte dodatkowych kosztów.

Przemyślany analityk

O Tobie: Statystyki, fakty, dzwonki i gwizdki. Empiryczne dane, takie jak te, są wysoko na liście rzeczy, które Cię ekscytują. Można nawet powiedzieć, że jesteś „frajerem” technologii, ponieważ uważasz, że niewiele rzeczy jest tak niesamowitych jak ludzka pomysłowość, zwłaszcza gdy oznacza to namacalne rezultaty, które możesz zobaczyć, poczuć i zbadać ku własnej satysfakcji na końcu każdego zadania.

O Twoim idealnym odkurzaczu: Nowe na rynku odkurzacze zostały stworzone z myślą o osobach ciekawych świata i nastawionych na osiąganie wyników. Wydajne bezprzewodowe odkurzacze nie tylko zbierają każdy drobiazg, ale również mierzą to, co do nich trafia. Dzięki temu odkurzacz może reagować na poziom kurzu, zwiększając ssanie w przypadku wykrycia większej ilości kurzu. A co najlepsze, dla takich poszukiwaczy liczb jak Ty? Posiadają one lasery, które wykrywają normalnie niewidoczne cząsteczki, takie jak alergeny, pyłki, płatki skóry, roztocza i inne, a następnie wyświetlają sumy, ile ich zebrały, aby uzyskać naukowy dowód na to, że Twój dom nie jest już tak nieprzyjemny.

Pro-Tip: Silnik Hyperdymium już obiecuje najmocniejsze ssanie spośród wszystkich innych bezprzewodowych odkurzaczy, więc możesz być pewien, że zobaczysz imponujące wyniki.

Zobacz https://bielsko.biala.pl/firmy/porady/1472/odkurzacze-bezprzewodowe-dyson-opinie-porady-wybor-i-blizsza-analiza-modelu-dyson-v8-absolute

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz