Precyzyjne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium

Wiss wśród wielu usług proponuje efektywne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium. Opłaca się rozpocząć współpracę z firmą, dzwoniąc albo wysyłając formularz zgłoszenia za pomocą strony internetowej, gdy to właśnie usługa spawanie aluminium bielsko jest taką, jaką chciałoby się realizować terminowo. Zespawane mogą być konstrukcje nierdzewne oraz aluminium, czym zajmują się wykwalifikowani spawacze. Czynności z takiego obrębu zrealizowane są na półautomatach spawalniczych. Realizują je spawacze posiadający niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Zwykle realizowane jest spawanie spoin wzdłużnych na automacie spawalniczym do dziesięciu tysięcy mm. W celu usprawniania procesu spawania a także podwyższenia powtarzalności zespawanych detali, firma korzysta z robota spawalniczego. Jest on na tyle uniwersalny, że za jego pomocą można obsługiwać aż trzy stanowiska spawalnicze. Robot posiada innowacyjną budowę, co pozwoli mu spawać kratownice o całkowitych rozmiarach 2900 x 2900 x 1000 mm. Na dodatek, wykorzystanie specjalnego obrotnika umożliwia zespawanie detali o maksymalnej długości 3100 mm w jednym mocowaniu. Otrzymuje się w takiej sytuacji najlepszą jakość połączenia i obróbki.

Każda realizacja jest wykonywana przy użyciu dużej dokładności. Spawanie jako znaczący etap stapiania może być użyte z myślą o późniejszym wykorzystaniu dowolnych elementów, w różnych dziedzinach przemysłowych. Można liczyć nie tylko na to, że aluminium zostanie odpowiednio zespawane, ale też że będzie idealnie wyglądać. Spoiwa zostaną wykonane w różnej pozycji oraz będą miały różne kształty. Kolejno, można je wykorzystywać sukcesywnie w branży motoryzacyjnej, na rynku automatyzacyjnym, w branży lotniczej albo w branży elektroniki. Wiss zapewnia, że wszystkie prace będą zrobione przy niskim oddziaływaniu temperatur na spawany przedmiot. Z tego względu nie będzie mowy o żadnych zmianach w kształcie materiału. Spawanie we wskazanej firmie jest wykonane wzorcowo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz