Opcja wynajmu długoterminowego samochodów ekskluzywnych z wypożyczalni Flix Cars

Wynajem długoterminowy samochodów ekskluzywnych z wypożyczalni Flix Cars to jedna z opcji z jakich można skorzystać obok wynajmu okolicznościowego oraz krótkoterminowego. Konkretne auto jak przykładowo mercedes-amg gt43 wynajem warszawa można wynająć w przedziale czasowym od dwóch do czterech lat.

Stawka za ten wynajem jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Najczęściej zasady wynajmu ustalone są po krótkiej rozmowie z klientem i poznaniu jego preferencji. Klienci mają do wybrania luksusowe modele marek europejskich i amerykańskich w różnych wariantach nadwozia. Podczas wynajmu długoterminowego mają zagwarantowaną kompletną opiekę: od ubezpieczenia, przez zmianę opon aż po naprawę. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest kierowcom, którzy nie mają zamiaru się angażować w kredyty lub w leasing.

Nie muszą również przejmować się wizytą u mechanika, przeglądami, a najem wybierają z opcją przedłużenia, jeśli tylko mają taką ochotę. To komfortowa opcja korzystania z pojazdu, bez obowiązku zakupu. Odgórnie ustalona opłata za wypożyczenie pozwoli zaplanować osobisty budżet albo koszty firmowe. Przede wszystkim z wynajmu długoterminowego robią użytek przedsiębiorcy, dla których zakup kilku samochodów firmowych mógłby być problematyczny. Po skończeniu umowy wynajmu mogą wymieniać flotę na nową lub kupić pojazdy.

Firma zajmie się kompletną obsługą samochodów służbowych, co jest komfortowe dla właścicieli przedsiębiorstw. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest również klientom prywatnym, którzy lubią najnowsze auta, aczkolwiek nie mają zamiaru się wiązać dłuższym obowiązkiem finansowym. Dostępne samochody są w dobrym stanie, technicznie sprawne oraz kompletnie wyposażone.

Auta można rezerwować przez stronę w parę minut, co jest wygodne. Atuty wynikające z wynajmu aut klasy premium to: opcja skorzystania z kompletnego ubezpieczenia, opcja doboru samochodu zastępczego, wynajem od drzwi do drzwi, opcja podstawienia auta na lotnisko Chopina lub na lotnisko Modlin oraz zero kaucji. Każdy, kto będzie potrzebować samochodu w ramach wypożyczenia długoterminowego albokrótkoterminowego, musi sprawdzić tę ofertę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz