Innowacyjna technika ozonowania krwi

Dokładnie wystosowana propozycja usług terapii ozonem jest domeną placówki Klinika Ozonoterapii w Katowicach. Opłaca się zapoznać się z witryną internetową tej kliniki, żeby poznawać wszystkie szczegóły odwołujące się do poszczególnych zabiegów. Działanie terapii ozonem jest powtarzalne, wobec czego sporo pacjentów na poszczególne zabiegi umawia się regularnie. Sam opis wpływu ozonu bazuje na wyeliminowaniu bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków, stymulacji metabolizmu tlenowego a także aktywacji układu odpornościowego. Terapia ozonem coraz częściej wykorzystywana jest w celach profilaktycznych, by wzmocnić organizm. Klinika ozonoterapii Katowice jest miejscem, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzone są przez doświadczonych medyków. Pacjenci mogą skorzystać z sześciu terapii, o szerokiej płaszczyźnie zastosowania. Są to: autohemotransfuzja, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe oraz ozonowanie wody i oliwy. Śląska klinika wyspecjalizowana jest w terapiach już od dawna.

Ze szczegółami na temat jej funkcjonowania oraz tego, jak odbywają się terapie można zaznajomić się na stronie podanego punktu. To jedyna z paru klinik na Śląsku oferująca leczenie alternatywne bazujące na terapiach ozonowych w kuracjach celowanych. Skuteczne formy aplikacji trójcząstkowego tlenu o imponującej biodostępności są motywujące. Na efektywność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego i aż 95% ozonu. Chorzy często decydują się na prozdrowotne kąpiele ozonowe, oddziałujące wprost na skórę.

W trakcie kąpieli gaz wpływa aktywnie na powierzchnię skóry, wykazując sporo właściwości korzystnych dla zdrowia. Ozon w większym stężeniu ma działanie: sprzyjające zdrowiu, przeciwbakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze a także przeciwpasożytnicze. Kąpiele z ozonem są bezpieczne, ponieważ ozon jest gazem naturalnie występującym w środowisku. Rezultaty kąpieli ozonowych są dostrzegalne już po kilku nałożeniach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz