Idealne wyroby biżuteryjne dla kobiet ceniących nietuzinkowość

Idealne wyroby biżuteryjne dla kobiet ceniących niebanalność. Artystka, która projektuje oraz wykonuje biżuterię dba o to, aby każdy wyrób był nietuzinkowy. I rzeczywiście, tak jest. Detale ważne są dla niej na pierwszym miejscu i mogą złożyć się w jedną całość. W głównej mierze, duże wrażenie w jej biżuterii robią kamienie. Przeglądając katalog Zawieszki z labradorytem można będzie to szybko dostrzec. Specjalnym punktem w katalogu jest biżuteria zrobiona z bursztynu.

Oryginalna kolekcja handmade z bursztynu naturalnego bałtyckiego stworzona jest od podstaw ręcznie, bez żadnych odlewów. Seria bursztynowa wyraźnie różni się od tego, co jest udostępnione w sieciówkach. Oprawa naturalnych kamieni jest do nich dopasowana. Kamienie nie są formowane pod oprawę. Jantar stricte dzięki temu prezentuje się wyjątkowo. Projektantka wykonując poszczególne okazy dba o to, żeby nie marnować surowca.

Z tego względu nie pomniejsza go ani nie ulepszy. Kolekcja zawiera wobec tego niebanalne okazy z bursztynu. Często w pracowni Kamyki Moniki używany jest bursztyn surowy, natomiast dobierane są również bursztyny białe i bursztyn mleczny. Nad wyraz wyjątkowo prezentują się bursztyny mleczne z mgłą. Miłośniczki oryginalnych kolorów mogą zdecydować się na biżuterię z bursztynu koniakowego lub z bursztynu zielonego. Jantar uzyskiwany jest od renomowanych dostawców i szlifierzy. W Kamyki Moniki można z niego zamawiać: kolczyki, wisiorki, pierścionki i bransolety. Wszystkie kolekcje biżuterii artystycznej wykonywane w myśl zasad Nature Design. Wyróżniają je unikatowe kamienie.

Biżuteria jest wyjątkowa i dostosowana do wymagań klientek. Można ją kupić także dla kogoś jako prezent. Szlifowane ręcznie kamienie są umieszczone w oprawach, jakie uwypuklają ich naturalny urok. W kolekcji Kamyki nie ma 2 tych samych produktów. Wszechstronna kolekcja dedykowana jest dla pań ceniących unikatową biżuterię kreatywną. Kiedy panie chcą wyjątkową biżuterię to muszą bliżej przyglądać się temu, co jest proponowane w takim miejscu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz