Działalność komornika sądowego Dariusza Markockiego przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie

Prosperowanie komornika sądowego Dariusza Markockiego przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie jest rzetelna oraz zalicza się do wysoce efektywnych. Informacje w temacie obszaru działania, adresu, rachunku bankowego oraz godzin otwarcia kancelarii można odnaleźć na witrynie internetowej. Wskazany https://komornikmarkocki.pl ma uprawnienia do poprowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciwko dłużnikom z całego obszaru właściwości apelacji katowickiej.

Dariusz Markocki zajmuje się prowadzeniem postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających, mających na celu realizowanie tytułów wykonawczych takich jak: egzekucja świadczeń pieniężnych, egzekucja świadczeń niepieniężnych, zabezpieczenie roszczeń, doręczenia na zarządzenie Sądu, protokół stanu faktycznego, nadzór nad licytacją. W nawiązaniu do informatyzacji postępowania egzekucyjnego komornik w Mikołowie zazwyczaj posługuje się systemami dedykowanymi. Usprawniają one nie tylko działalność kancelarii, lecz też ułatwiają relacje z zainteresowanymi.

Dariusz Markocki w myśl przepisów z dnia 22 marca 2018 roku o komornikach sądowych uprawniony jest do poprowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciwko dłużnikom z całego obszaru całego województwa śląskiego. Wierzyciel ma możliwość wyboru komornika, a zaprezentowany uznawany jest za nad wyraz skutecznego. Wyjątkiem w obszarze działalności są sprawy: o egzekucję z nieruchomości, wydania bądź wprowadzenia w posiadanie nieruchomości, opróżnienie pomieszczeń z osób i rzeczy oraz sprawy w jakich przepisy o egzekucji nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Precyzyjny opis obszaru działania wraz z konkretnymi miastami zamieszczony jest na witrynie www. Na stronie podawane są także informacje w temacie RODO, czyli polityki ochrony danych osobowych w działającej na terenie Mikołowa kancelarii. Każda osoba, która skorzysta z usług Dariusza Markockiego zaznacza, że dosyć mocno zmniejsza się u niej stres w czasie postępowania egzekucyjnego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz