Ciąża jako ponadprzeciętny stan – dobór ubrań

Chodząc za przykładem zachodnich krajów, polskie kobiety zmieniły własne nastawienie do ciąży. Przez wiele lat, uważano, iż ciąża jest stanem niezmiernie intymnym, wyraźnie wstydliwym, w następstwie tego im mniej widać zaokrąglony brzuszek, tym prawidłowiej. Inna sprawa, iż dostępne dla pań w ciąży ubrania nie pobudzały do jakiejkolwiek szczególnej prezentacji oraz wielkiego zadowolenia ze swojego stanu.

Patrząc na współczesne kobiety będące w odmiennym stanie, spostrzegamy, iż ciąża umie wyraźnie dodać skrzydeł, kobiety, dziewczyny starają się być jak w najwyższym stopniu interesujące, nie ma już żadnej mowy o cnotliwym ukrywaniu brzuszka pod znacznymi ubraniami, szalami. Duszne lato, to okres przede wszystkim niewdzięczny dla kobiet w ciąży. Zwiększona masa oraz waga ciała, puchnące nogi, uciski, duże temperatury – to wszystko powoduje, iż kobiety czują się słabsze, prędzej się męczą – dlatego sprawa odzieży, jaką się w tym okresie ubiera jest niesłychanie ważna. Bezwzględnie, najistotniejsze jest odpowiednie obuwie.

Lekkie, przewiewne, komfortowe – nic gorszego jak buty, które sprawiają ucisk na spuchniętych stopach. Starajmy się nosić ciuchy z oczywistych materiałów – najprawidłowiej z bawełny, lnu, nawet kiedy będą dostosowane do stworzonego przez nas okrągłego brzuszka, nie będzie w nich za gorąco – przetestuj sukienki ciążowe. Współczesne kobiety kochają chodzić w spodniach.

Beż najmniejszego kłopotu wolno aktualnie zakupić lekkie, letnie spodnie z porywających materiałów, zaadaptowane do każdego miesiąca naszej klarownej ciąży. Czas ciąży jest wyjątkowym okresem w życiu każdej kobiety.

Wobec tego, zamiast frustrować się zmieniającą sylwetką, każda kobieta powinna być dumna ze własnego dopełnionego brzuszka. Zmieniająca się sylwetka, potrzebuje od nas ubioru, w jakim każda z kobiet będzie się czuła poprawnie, wygodnie i kobieco. Zanim wybierzemy się do sklepu z zamiarem zakupu innowacyjnych ubrań, przyzwoicie jest przejrzeć swoją szafę. Ciuchy typowo ciążowe obejmują w zasadzie wyłącznie okres od czwartego do dziewiątego miesiąca, u wielu dam znamiennie brzuszek uwydatni się dopiero w szóstym miesiącu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz