Bogata oferta szkoleń, udostępnionych w Imperium Szkoleniowym

Wszechstronna lista kursów, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym zawiera kursy stacjonarne na terenie Krakowa oraz w stolicy, a także szkolenia w formie distance learning. Klienci mogą wybierać kursy jakimi są: MS Excell, MS Office, szkolenia z obsługi baz danych, kursy z obsługi programów grafiki, szkolenia z programowania, kursy z projektowania stron www, szkolenia z Business Inteligennce, kursy z bezpieczeństwa informacji IT, kursy ze zwinnej metodyki, bądź też szkolenia z modelowania procesów biznesowych. W ramach nauczania online dostępne są kursy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Klienci biznesowi nad wyraz często zdecydowani są także na udział w kursach dedykowanych. W Imperium Szkoleniowym opracowane są dodatkowo kursy w formie jednoosobowych warsztatów. Za każdym razem zasięg szkolenia jest indywidualnie omawiany przez instruktora z klientem. Specjalnym obszarem w katalogu są szkolenia niestandardowe. Mogą one się odbyć w siedzibie zamawiającego.

Z chęcią korzystają z tego klienci, jacy mają w danym czasie w swojej siedzibie wdrażane niestandardowe oprogramowanie. Szkolenia Imperium Szkoleniowego w pełni będą odpowiadały na zapotrzebowanie rynku dotyczącego prowadzenia kursów IT w przystępnej formie. Udostępnione kursy prowadzą tylko sprawdzeni trenerzy, mający tytuł MCT oraz MOS. Po każdym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia zajęć. Są one udostępnione w języku polskim a także angielskim.

Kursy przygotowane są na dowolnym etapie zaawansowania kursantów, a na prośbę klientów mogą być opracowane na sposób indywidualny. Do cenionych szkoleń zaliczają się: MS Teams, MS Excel, jak i MS Project. Na witrynie online firmy https://imperiumszkoleniowe.pl/szkolenie-dla-zaawansowanych-formatowanie-warunkowe-w-excelu/ można obeznać się ze szczegółowym opisem określonych szkoleń, sprawdzić jaka jest ich cena a także ile trwają. Kiedy klient zdecyduje się na zakup kursu w formie zdalnej to pozyska: dostępność do prezentacji z bazowymi informacjami na temat funkcjonalności programów oraz do zrozumiałych video z instruktażami.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz